Ti-ai spus parerea despre proiectul "Practica azi pentru a deveni managerul de maine"?

Opinia ta conteaza.

Completeaza chestionarul!

Informaţiile obţinute pe baza acestui chestionar vor servi la alcătuirea unui studiu privind impactul derularii stagiilor de practica si a activitatilor de orientare si consiliere asupra performantelor studentilor beneficiari ai proiectului POSDRU/161/2.1/G/137080 „Practică azi pentru a deveni managerul de mâine!”.
Rezultatele sale vor fi utilizate pentru optimizarea programelor de studii universitare care sa contribuie la insertia mai buna a absolventilor pe piata muncii.
Va rugam sa raspundeti la intrebarile chestionarului bifand varianta/variantele considerate adecvate opiniilor dvs. Completarea chestionarului dureaza aproximativ 10 minute.
Răspunsurile dvs., ca beneficiar al proiectului, sunt foarte importante. Ele nu vor fi folosite niciodată alături de numele dvs., ci doar pentru prelucrări statistice.

Pentru a completa chestionarul accesaţi urmatorul link: click aici!